Wynajem autobusow na slub

Wynajem autobusow na slub

Paź 06
Wynajem autobusow na slub

Dobre Murzyni chcesz się szczęśliwy, treść, kompromisów i niekonkurencyjne. Ci, którzy zachowują się w ten sposób nie będzie ani mówić, ani wypowiadać się na czarnym kwestii http://yoy.tv, ani nie będą bronić przed czarnym niesprawiedliwości.

White Ice jest niższa

Innym rodzajem niewłaściwe zachowanie, które manifestuje od uwarunkowań społecznych jest przekonanie, że White Ice jest niższa. Afroamerykanie warunkowana szkoły, religii i wszystkie mainstreamowe instytucje społeczne uważają, że biali są z natury lepsze. W rezultacie, najwyższej jakości lodu biały człowiek pozostaje powszechnie akceptowane wyraz w czarnej społeczności. Anderson dotyczy incydentu, gdzie był świadkiem zachowań:

„Stojąc z przyjacielem przed jego budynkiem biurowym w Tallahassee na Florydzie, widziałem czarny człowiek podjechać do Czarnego własnością sklepu. Wysiadł z samochodu i podszedł do maszyny do lodu. Podniósł kilka toreb lodu, zbadał je umieścić je z powrotem do maszyny do lodu, a następnie przeszedł przez ulicę do Białej własnością sklepu monopolowego. tam udał się do maszyny do lodu i wyjął dwie torby z lodem. on je zbadać, a następnie Podszedłem do okna napędu przelotowe za nie zapłacić.

Mój przyjaciel i ja byliśmy tak uderzony przez zachowania, które poprosiliśmy go, dlaczego odrzucił lodzie w Czarnej sklepie, ale zakupiony identyczną markę od Biało-owned sklepie. Powiedział: „Nie podoba mi się lód pana Browna. To zbyt nierówne. Jax Liquor lód jest lepiej „. Tego dnia dowiedziałem się, że nie tylko był biały lód chłodniej, ale najwyraźniej „gładsze” co najmniej jeden czarny człowiek „. [9]

uwarunkowań społecznych zasadził nieodpowiednich zachowań głęboko zakorzenione w psychice czarnych Amerykanów. W tym przypadku, jeśli rozumowanie jest Whites dotknij go, aby go sprzedać, albo o tym mówić dopiero wówczas dopuszczalne jest czarnych.

Artykuł napisany przez: http://nbielizna.pl/fiore