Wynajem autobusu kontra jazda samochodem

Wynajem autobusu kontra jazda samochodem

Lis 10

Wynajem autobusu kontra jazda samochodem

Jego charakterystyczne „Hej-oo!” cackle i jego nagłe wahania nastroju, napady wściekłości i przejawów chytrości pamiętnie są przedstawione.

Wreszcie istnieje raczej paskudne Fal Sivas, jedyny z trzech uczonych, który okazuje się być osobiście tchórzliwi, choć jest na tyle fajne na początku, siedzi „jak wielki kot oglądania jej zdobycz” i ogrodzenia werbalnie z szermierzem Vándor , który bez wiedzy niego jest przebrany Warlord of Mars, mówiąc mu: „można mieć pewność, że jeśli kiedykolwiek zdecyduje, że trzeba umrzeć, nie będę w zasięgu miecza, gdy zdarza się, że smutne wydarzenie.” Fal Sivas działa, nazistowski styl, w mózgach żywych ludzi, aby doskonalić swoją mechaniczną mózg.

„Ja też zapłacili cenę. To miało coś ze mnie, że nigdy nie da się zastąpić. Wierzę, Vándor, że został okradziony mi każdego ludzkiego instynktu. Tyle tylko, że jestem śmiertelny, jestem tak samo tworzenie . zimnych nieożywiony wzorów jako tej rzeczy, które widzisz spoczywa tam przed czasem, z tego powodu, nienawidzę go, a jednak chciałbym umrzeć za to chciałbym zobaczyć inni umierają za to niezliczone inne, w przyszłości, tak jak ja. w przeszłości. musi żyć. jest największym osiągnięciem ludzkiego umysłu. „

Wynajem autobusu kontra jazda samochodem

Więc nie jesteś. Trzy szalonych naukowców, na pewno nie wszystkie takie same.

Robert Gibson jest opiekun Ooranye Project, tworząc fikcyjną olbrzymich planet, które można zwiedzać www.ooranye.com. Celem projektu jest, aby stopić się podgatunki Future History and Planetary Romans, w wyniku czego ponad milion lat cywilizacji z własnym społeczeństw, zwyczajów, konfliktów, triumfów i klęsk, polityki, filozofii, flory i fauny, imperiów, zarówno ludzkich i nie- człowieka i przygody, które wahają się nad obszarem dziesięć razy większa od powierzchni Ziemi. Miłośnicy przygód planetarnej są zaproszeni, aby zobaczyć historię, wypowiedzieć się na temat postępów w realizacji projektu, dostęp do urządzeń ostrzegawczych i pozostać w kontakcie z rozwijającym się losem Ooranye.

Artykuł napisany przez: