Wynajem autobusow na impreze pracownicza

Wynajem autobusow na impreze pracownicza

Sie 21
Wynajem autobusow na impreze pracownicza

Często widać nieodpowiednie przekazany do Blacks od uwarunkowań społecznych zachowań jest ich stosunek do pracy. Niewolnictwo zostało przymusowej. To była codzienna praca, począwszy od wczesnego dzieciństwa i kontynuując aż do śmierci lub całkowitej niezdolności do pracy. Do niewolnika, praca nie przewidują jego potrzeb. Zamiast pracował, często pod groźbą przemocy i śmierci, do wytwarzania zysków dla master slave. Dobrym upraw nie poprawić swoje życie lub społeczności; poprawił tylko życie i społeczności master slave.

Praca, jak każda działalność, która nie niesie korzyści dla sprawcy, był znienawidzony. Postrzegane jako forma kary, a jak każdy karania tych, którzy są karani go gardzić. Ponadto praca była utożsamiana z niewoli. Nawet dzisiaj, Ebonics odnosi się do pracy jako „slave”.

Zniewolenie oznaczało pracę i wolność oznaczało unikanie pracy. Praca była postrzegana jako działalności duma mniej słabszego. Dziś, sto czterdzieści cztery lata usunięto z niewoli, to jest trudne dla wielu Blacks aby zobaczyć długoterminowej nagrodę trwałej pracy jako wystarczające, aby usunąć piętno trud. Wielu z nas nie będzie rozpocząć działalność gospodarczą, ponieważ łatwiej jest pracować dla kogoś innego i dostać regularne wypłaty i rozrywki emancypacji-piątkowy wieczór do poniedziałku rano.

Stosunek do rzeczy materialnych

Umożliwienie niewolnikiem własnych nic lub bardzo niewiele było klimatyzacji społeczny, który zrodził obchodzi stosunek do rzeczy materialnych. Master Slave posiadanego majątku, a materiał drobniejsze rzeczy takie jak ubrania, biżuteria, pięknym domu, pięknym krajobrazem, itp konsekwencji samo niewolnikiem nienawidzili i za złe swojemu panu, że niechęć i zazdrościł posiadłości Mistrza. posiadłości te wiązały się z wolności i mocy, aby kierować swoje życie, rodzinę i gospodarkę.

Artykuł napisany przez: sprawdź ofertę na stronie internetowej