Wynajem autobusu – zasady

Wynajem autobusu – zasady

Paź 27
Wynajem autobusu - zasady

Jednak to, co się dzieje, jeśli nie uważają je oddzielnie; co się stanie, jeśli je porównać?

Natychmiast, zdajesz sobie sprawę, że trzy z nich są zupełnie różne osoby. Burroughs jak zwykle osiąga ten efekt bez wysiłku, prawdopodobnie bez świadomego wysiłku. On jest marzycielem, a nie pisarzem intelektualnej w ogóle, choć daleko mu było głupie. Jego sporadyczne wafflings naukowe są tam jedynie dodać kolor, choć przez przypadek zdobył byka oko przewidywania dotyczące programowalnych komputerów w Swords Marsa. Rozważmy każdy szalonego naukowca po kolei.

Ras Thavas, chirurg master, jest najbardziej imponujące i najbardziej obrazowo przedstawiana. Jego asystent naziemnej Uwagi o nim:

Nigdy nie był celowo okrutne; Nie był, jestem pewien, celowo złych. Był winny najbardziej diabolicznych okrucieństwa i najgorsze podłości przestępstw; ale w następnej chwili mógł wykonać czyn że jeśli powielony na Ziemi byłby podniesiony go na najwyższy szczyt własnej wartości człowieka … Miał umysł czysto naukowych całkowicie pozbawione cloying wpływem nastrojów, z którą posiadał żadnej.

Wynajem autobusu - zasady

Zmiana jest zasugerował po Ras Thavas, po prawie przeżyła jego stare ciało, ma swojego asystenta przeszczepić mózg na nowy, po czym soki młodzieży zaczynają wpływać na jego umysł. Wciąż pozostaje bezwzględny, ale pewne zamieszanie określa. I istnieją dalsze wskazówki jego rozwijającego się ludzkości w Synthetic Men of Mars, pod koniec którego odnosi się do narratora, który został przez wielkiego cierpienia i stresu, jako „mojego syna „. Jest to zdumiewające mało wyrzucenie wskazówkę, ale nie więcej. Burroughs nie punkt pracy i to w ten sposób bardziej efektywne.

Phor Tak w walczącej Człowieka Mars jest najbardziej temperamentalnie unhinged trio rozważamy. Bohaterem Tan Hadron opowiada:

Nie byliśmy długo zanim się Jhama zarówno Nur An i przekonałem się, że umysł Phor tak zostało przynajmniej lekko obłąkany od dłuższego rozmyślać nad krzywd wyrządzonych mu przez Tul Axtar; choć naturalnie obdarzony łagodnym usposobieniu był opętany przez maniakalnej chęci wywarcia zemsty na tyrana z zupełnym lekceważeniem konsekwencji wobec siebie i innych.

Artykuł napisany przez: